PAR MUMS

Būvfirma SIA „Velve – AE” dibināta 1992. gada 18.decembrī un reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā Nr. 40103074525 Rīgā, Tallinas 94, LV-1009.

Uzņēmuma pakalpojumi:

  • Projektēšana
  • Ģenerāluzņēmēja pakalpojumi
  • Pilna cikla būvniecība
  • Restaurācija
  • Metāla konstrukciju ēku projektēšana, piegāde un montāža
  • Nekustamie īpašumi

 

Būvfirma „Velve-AE” savas darbības laikā no neliela ģimenes uzņēmuma attīstījusies par aktīvu un modernu būvniecības dalībnieku Latvijā ar savu mērķi - nepārtraukti pilnveidot sevi būvniecībā, lai pasūtītājam varētu sniegt laikmetīgākos būvniecības risinājumus no būvniecības ieceres līdz gala rezultātam.

No uzņēmuma dibināšanas sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Velve-AE” ir uzkrājusi ievērojamu pieredzi būvniecības procesu organizēšanā un vadīšanā, paplašinājusi darbības sfēras no privātmāju un nelielu biroju remontdarbiem līdz loģistikas centru un rūpnīcu būvniecībai, vēsturisku ēku rekonstrukcijai un restaurācijai.

Firmas veikums Stāmerienas pareizticīgo baznīcas restaurācijā, Rīgas Svētā Jāņa baznīcas restaurācijā un Raiņa un Aspazijas vasarnīcas Jūrmalā atjaunošana atzinīgi novērtēta būvniecības profesionāļu vidē.

1998.gadā nodibināts projektēšanas birojs. Projektēšanas biroja speciālisti izstrādā gan pilnus tehniskos projektus un veic to saskaņošanu, gan kopā ar būvniecības speciālistiem piedāvā pilnu būvniecības kompleksu: būvniecības ieceres piedāvājums, tehniskā projekta izstrāde, tā īstenošana un būvniecības gaitas autoruzraudzība.

Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar pasūtītājiem, būvfirma spējusi attīstīties un ieguvusi starptautiskus sadarbības partnerus. 2003.gadā firma kļūst par starptautiskas kompānijas ASTRON BUILDING SYSTEMS oficiālu partneri metāla konstrukciju ēku projektēšanai un būvniecībai Latvijā. Izmantojot ASTRON tehnoloģiju, firma ir izbūvējusi vairāk nekā 20 dažādas ražošanas un sabiedriskās ēkas.

Paralēli būvniecības darbu veikšanai SIA „Velve-AE” ir uzkrājusi nekustamo īpašumu projektu attīstības pieredzi. Uzcelta un veiksmīgi realizēta daudzdzīvokļu māja Čiekurkalnā, uzsākts darbs pie triju daudzdzīvokļu namu attīstīšanas projekta Hospitāļu ielā Rīgā.

Lai veicinātu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, 2003. gadā tiek izstrādāta un ieviesta uzņēmuma kvalitātes vadības sistēma un iegūts kvalitātes vadības sertifikāts ISO 9001:2000

Uzņēmums nedomā apstāties pie sasniegtā, arī nākamajās desmitgadēs plāno palikt par stabilu būvniecības spēlētāju Latvijā un paplašināt būvniecības iespējas Eiropas Savienības valstīs.